Flutek Kawasaki İş Makinaları


Flutek Kawasaki

Global Yedek Parça; birbirinden farklı katagorilerdeki dozer, kepçe, Belden Kırmalı Yükleyiciler, Kaya Kamyonları, Ekskavatörler, Kamyonlar ya da diper tüm iş makinalarının(Flutek Kawasaki ,Case, Cat, Doosan, New Holland, Liugong, Hitachi, Yanmar, Kobelco, Sumitomo, Volvo, Liebherr, Komatsu, Kawasaki, Jcb, Daewoo, İveco, Mitsubishi, Deutz, İsuzu, Samsung, Hidromek, Mst) gibi tüm iş makinası markalarınının yedek parçalarının üretimini firmamız gerçekleştirmektedir.

Firmamız özellikle;  Flutek Kawasaki yedek parçalarının temin dahi edemeyeceği Aktarma Grubu, Motor ve Revizyon, Dişli Grubu, Bıçak ve Riper, Yürüyüş Takımları, Sızdırmazlık, Tırnak, Hidrolik Silindir, Pompa, Kazıcı, ektrik Grubu, Filtreler, Tork, Şanzıman, Rulmanlar, Civata, ataklamalar, Pimler, Fren, Hava Aksamı, Şase Aksamı, Bilye, Kayış, Egzos, Manifolt, Pervane, Takoz, Radyatör, Soğutucu, Balata, Lastik, Jant, Delici Uçlar gibi birbirinden farklı parçların teminini, üretimini hızlı bir şekilde tedarik eden ender firmalardan bir tanesidir. Kapalı ve açık çalışma alanlarımız aynı anda birçok firmanın isteğine cevap verebilecek kapasitededir.

  Flutek Kawasakinın birbirinden farklı onlarca model makinası bulunmaktadır. Herbir makinenin milyonlarca yedek parçasının olduğunu bu işin içinde olan binlerce firma ve çalışnalar bilmektedirler. Firma temsilcilerimiz makinelerin parçalarının %80 bilmektedir. Parçalara ve markalara hakim olmamızın avantajlarını biliyor ve bu doğrultuda haraket ediyoruz.

Ayrıca Global Yedek Parça olarak; firmaların istekleri doğrultusunda iş makinasının muadil yedek parçasının üretimini, tedarik edilmesini de sağlayabiliriz.