Global İthalat ve İhracat gibi bizi kendine örnek aolan biribirinden farklı birçok iş makinaları firmalarısektörde çok fazla yer edinmektedir. Bu firmaların ortaya çıkma nedeni; var olan markaların yedek parça konusunda çok fazla maliyet ortaya koymaları, yeterince hizmet konusunda piyasaya hizmet edemeleriden dolayı buna benzer birçok firma tedarikçi olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Global İthalat olarak; iş makinalarının Hidrolik Pompa grubunda tedarikçi olma yolunda emin adımlar ile ilerleyoruz. Firmamız bünyesinde Hitachi ve Kawasaki marka pompaların tedariğini sağlamakta olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Firmamızın kuruluş amacı; birbirinden farklı katagorideki 100.000 den fazla ürün yelpazesi ile iş makinası sektöründe, yedek parça konusunda hizmet vermek ve kurum ya da kuruluşların yedek parça konusundaki ihtiyaçlarına karşılık vermektir. Birçok firma, sadece 2 ya da 3 farklı marka ile çalışmakta olduğundan, ellerinde diğer markaların yedek parçalarını bulundurmamaktadır.

Sektördeki ihtiçaları veya hangi marka modelin yedek parçasında daha çok ihtiyaç duyulduğunu bildiğimiz için bu konuda 7/24 sizlere hizmet vermek firmamızın en temel görevleri arasındadır.

Global İthalat olarak amacımız; Hitachi Pompa HPV145 aradığınız pompanın bu parçasını sizlere hızlı ve güvenilir bir şekilde temin etmek.

81 vilayete ve 980 e yakın ilçesi ile tüm Türkiye'ye hizmet verdiğimizi ve ücretsiz bir şekilde istediğiniz ürünü kargoladığıızı bilmenizi isteriz.